Przydatne informacje.

 

W zakładce "Cukrzyca - kompendium wiedzy" znajdziecie Państwo podstawowe informacje dotyczące cukrzycy, natomiast rozmaite ciekawostki i nowości staram się udostępniać na profilu facebookowym pod adresem: https://www.facebook.com/diamed.zgora/

pompy insulinowe, zabieg podologiczny, pielęgnacja stóp, badanie stóp, leczenie stopy cukrzycowej

 

Dodatkowe kwalifikacje.

 

Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego potwierdzający umiejętności w zakresie leczenia osobistymi pompami insulinowymi, certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie wielodyscyplinarnego postępowania z pacjentem z zespołem stopy cukrzycowej oraz certyfikaty Szkoły Podologii Bernadetty Chudzikowskiej-Łaś (z zakresu podstawowego i specjalistycznego zabiegu podologicznego z uwzględnieniem opieki nad diabetykiem).

 

Doświadczenie, wiedza, kompetencje, rozwój zawodowy, doskonalenie zawodowe, najnowsza wiedza

 

Rozwój zawodowy.

 

W trosce o zapewnienie Państwu usług zdrowotnych zgodnych z najnowszymi wytycznymi stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc regularnie w konferencjach, kursach i szkoleniach, a także zapoznaję się z literaturą fachową. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia do spraw Badań nad Cukrzycą.

 

Cukrzyca, stan przedcukrzycowy, insulinooporność, dieta, trening, styl życia

 

Czym się zajmuję?

 

Obecnie pracuję przede wszystkim z osobami borykającymi się z problemem cukrzycy i jej powikłań. Wśród moich zainteresowań znajdują się także inne choroby tzw. dietozależne, promocja zdrowego trybu życia, poradnictwo żywieniowe oraz trening zdrowotny. W pracy z moimi pacjentami chętnie korzystam z nowych technologii, zwłaszcza z programów komputerowych do analizy danych z glukometrów i pomp insulinowych.

 

Lekarz z dużym doświadczeniem, kompetentny, empatyczny.

Kilka słów o mnie.

 

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą chorób wewnętrznych i diabetologiem. Swoją wiedzę i umiejętności  zdobywałam w Oddziale Chorób Wewnętrznych WSSP ZOZ w Nowej Soli, Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii ZOZ MSWiA w Zielonej Górze, Poradni Diabetologicznej Consilium w Zielonej Górze oraz na stażach specjalizacyjnych w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii z Poradnią Diabetologiczną Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

 

 Kontakt

 

 Katarzyna Wakulińska

 lekarz - diabetolog

 mail: diamed.zgora@gmail.com

 tel. +48 601-610-133

Media społecznościowe

Rejestracja

 

Gabinet prywatny

+48 68-3530600

 

NFZ

+48 68-3266400

 

 

Cukrzyca ciążowa

Stopa cukrzycowa


 

Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte na stronach www.diamed.zgora.pl i www.diabetolog.zgora.pl mają na celu ułatwienie pacjentom dostępu do specjalisty i w żadnym wypadku nie powinny być traktowane jako porada lekarska.

 

Aby skorzystać z porady lekarza, proszę umówić się na wizytę - porady nie są udzielane telefonicznie ani drogą mailową.

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone: DIAMED. Prywatna Praktyka Internistyczno - Diabetologiczna Katarzyna Wakulińska 2014-2019

| Polityka prywatności |

 

DIAMED. Prywatna Praktyka

Internistyczno - Diabetologiczna

Katarzyna Wakulińska